KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12144315

nr 1214 4315

Vera Frisén

(1910-1990), Sverige

Oljemålning, Landskap, signerad. Olja på pannå, 24x31

Vera Frisén, svensk bildkonstnär född i Umeå 1910, död 1990.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 19:23:58

Vera Frisén

Läs mer om Vera Frisén